איך לכתוב פוסט חדש

כאשר תיכנס לעמוד הראשי (אפשר ללחוץ על הסמל Iquietly שמופיע בצד שמאל למעלהיופיע בפנייך המסך אשר כולל את כל האפשרויות שתוכל לבצע בבלוג שלך.

אחרי שיצרנו תפריט ראשי, נתמקד בכתיבת פוסט חדש בבלוג.

 באמצע העמוד הראשי מופיעות ארבע קוביות (תגובות, פוסט חדש, עריכת פוסטים והגדרות האתר) – בחר ב'פוסט חדש'.
כאשר תבחר בלחצן זה, ייפתח בפנייך חלון קטן המשייך את הפוסט החדש לקטגוריה ותת קטגוריה, ותידרש לתת כותרת לפוסט החדש (“כותרת העמוד").

 שים לב: השיוך לתת קטגוריות אינו חובה, אך בחירת קטגוריה ומתן שם לפוסט הם הכרחיים ע"מ לבנות בלוג מסודר שיגדל ויתקדם כראוי. בנוסף, אם תרצה לשנות בעתיד את השיוך לקטגוריה/תת קטגוריה או את השם של הפוסט – תוכל לעשות זאת לאחר הלחיצה על "צור פוסט חדש", שם נפתח חלון עריכה לפוסט. אולם, שינוי השיוך לקטגוריה/תת קטגוריה או שינוי שם הקטע, אינו מומלץ לאחר הפיכת הפוסט לפעיל לעיני כל המשתמשים. 

אם כן, לאחר שנתת שם לפוסט שאתה עומד לכתוב, לחץ "צור פוסט חדש". כעת נפתח בפנייך חלון עריכת הפוסט.
בשלב זה, אם הקטגוריה ו/או שם הקטע שבחרת אינם לרוחך, תוכל לשנות אותם בתוך חלון העריכהב"סוג הפוסט" תוכל להבחין כי ישנן מספר אפשרויות בחירה, לרוב ב-IQuietly נבחר ב"בלוג פוסט".

 כעת אנו מגיעים לשלב הכתיבה. תחת הכותרת "מבוא לפוסט" תוכל לכתוב אינטרו קצר אשר יציג את הקטע שעליו אתה עומד לכתוב. ההקדמה הזו היא הדבר הראשון שהקוראים שלך יקראו כאשר ייגשו לבחור באחד מן הפוסטים שלך לקריאה והיא תופיע בעמוד הראשי.
תחת הכותרת "תוכן הפוסט" תוכל לכתוב מאמר באורך בלתי מוגבל ולשלב בתוכו תמונות, קישורים, סרטונים ועוד.

מתחת ל"תוכן הפוסט" תבחין בשתי האפשרויות "תגיות" ו-”העמוד פעיל" (כן/לא).

מטרתן של התגיות הוא לעזור לקוראים ב-IQuietly להגיע לפוסט הרלוונטי עבורם. לדוגמא – אם כתבת מאמר על הדיסק החדש של ברי סחרוף, התגיות שלך יכולות להיות; מוזיקה, מוזיקה ישראלית, דיסק, ברי סחרוף וכדומה. כך, כאשר הקוראים יחפשו במנוע החיפוש של Iquietly את אחת המילים שאתה ציינת בתגיות שלך, הם יוכלו לאתר את הפוסט שלך בקלות ולהתמקד בו.

 לאחר מכן, אם הפוסט גמור ואתה מוכן להעלותו לאתר, תצטרך להפוך את העמוד מ"לא פעיל" ל"פעיל" וללחוץ על הכפתור הירוק "שמור שינויים" בסוף הדף. כאשר תלחץ על "שמור שינויים" תופיע שורה מתחת לכפתור, אשר בה נכתב "השינויים נשמרו בהצלחה" עם קישור "לחץ כאן כדי לבקר בעמוד". בלחיצה על הקישור תוכל להגיע לפוסט החדש שפרסמת דרך חלון העריכה.

blog.iquietly.com - מדריכים - בניית בלוג - איך לכתוב פוסט חדש